Astroloji

 

 

 
Akrep (30.05.2020)
Hedeflerimizde de net değilsek, bir başkasının yaptığı şeyi beğenmek ve onun peşinden sürüklenmekle vakit kaybederiz. Kendimize bir amaç belirleyip diğer çekici hedeflerin gerçekten bize uygun olup olmadığını iyi analiz etmelisiniz. 
 
Aslan (30.05.2020)
Bugün iş projelerinizle ilgili güzel teklifler alabilirsiniz. Teklifler, mülakatlar ya da yeni iş birlikleri sizleri oldukça mutlu edecektir. Sizden olgun profildeki kişilerin size gösterdikleri yeni yöntemler belki sizleri bugün biraz düşündürebilir.
 
Balık (30.05.2020)
Kendinize olan güveninizle insanları etkileyip ikna etmek için oldukça güzel bir gün. Cesaretin içinde deha, güç ve mucize vardır. Dağınık hayat enerjinizi toparlayıp gerekeni yapın.
 
Başak (30.05.2020)
Elimizden bir şey gelmeyeceğine inanmak yerine “Her işin sonunda bir hayır vardır” sözünde olduğu gibi hayır aramak her zaman daha doğru olacaktır. Elinizden geleni yaptıysanız kendinizi üzmemelisiniz.
 
Boğa (30.05.2020)
Üstleneceğiniz sorumluluklar yeni belirsizlikler ortaya çıkartabilir. Biraz akışta kalmak size iyi gelecektir şartları fazla zorlamayın.
 
İkizler (30.05.2020)
Aşk hayatınızla ilgili hayallerinizi fazla büyütmemeye özen göstermelisiniz. Geçmiş yaşanmışlıkları şimdiki sahip olduklarınızla kıyaslama noktasında olmamalısınız.
 
Koç (30.05.2020)
Ailenize ayırmanız gereken zamanı bugün çalışma hayatınıza ayırıyor olmanız size gerginlik yaratmamalıdır. Aile bireylerinize olan yaklaşımlarınıza özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir.
 
Kova (30.05.2020)
İlişkilerde ani ve hızlı başlangıçlar söz konusu olabilir. Radikal kararlar alabilir ve yeni başlangıçlara yelken açmak isteyebilirsiniz.
 
Oğlak (30.05.2020)
Zamanınızı etkin biçimde yönetin. Zaman israfı olan faaliyetleri kesin, neyin önemli olduğunu kararlaştırın ve size en fazla fayda sağlayan faaliyetlere yoğunlaşın.
 
Terazi (30.05.2020)
Kendimize güven duymanın önemi tartışılamaz ama sınırlarımızı bilmeksizin her işin altından kalkarım düşüncesi ile hareket etmek sizleri zorlayabilir. Gücünüzü aşan sorumlulukları üstlenmeyin.
 
Yay (30.05.2020)
Başarı, size kendinizden gelmez. Üzerinde çalışırsınız. Başarı tanımınızın ne olduğuna karar verin. Ona nasıl ulaşacağınızı planlayın.
 
Yengeç (30.05.2020)
Şartlar sizin istediğiniz yönde ilerlemiyor gibi gelse de bundan yanılıyor olabilirsiniz. Duygusal kararlar vermemeli daha geniş açıdan olayları değerlendirmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı